ژل بوتاکس چیست؟ مراقبت های بعد از تزریق بوتاکس

بوتاکس

بوتاکس یکی از راحت ترین راه های شاداب کردن و زیبا سازی پوست است که شما می توانید با استفاده از تزریق بوتاکس به صورت خود تحت نظر پزشک،به راحتی پوست خود را شاداب سازید.

بوتاکس در عمل،چین و چروک های پوست که توسط برخی از ماهیچه ها ایجاد می شود،از بین می برد و می توان گفت که ماهیچه ها را تضعیف می کند.

شما با تزریق بوتاکس به صورت خود می توانید به مدت پنج الی هشت ماه از چین و چروک های صورت به دور باشید و صورت زیبایی برای خود به ارمغان بیاورید.

در اکثر کشورهای اروپایی،بانوان و بسیاری از آقایان برای اینکه چین و چروک های صورت خود را بپوشانند از بوتاکس و ژل آن استفاده می کنند و خوشبختانه به راحتی این مسئله را پوشش می دهند.

چیزی که باعث می شود تا زیر چشم های شما و یا بالای پیشانی شما چین و چروک ایجاد شود،انقباض ماهیچه های صورت است و بنابر این به هنگام انقباض شدن ماهیچه ها،چین و چروک هایی به مرور زمان ایجاد می شود.

حال شما با تزریق بوتاکس می توانید به راحتی این مسئله را پوشش دهید و این نوع ماهیچه ها را برای مدتی محدود (چیزی حدود ۵ الی ۸ ماه) به اصطلاح فلج کنید تا هیچگونه انقباضی در آن ها صورت نگیرد و چین و چروک را دیگر در صورت خود مشاهده نکنید.

در کشور آمریکا نیز،هنرپیشه های هالیوودی به شدت از بوتاکس استفاده می کنند و برای همین است که همیشه شاداب و زیبا به نظر می آیند.

عکس قبل و بعد بوتاکس

بوتاکس پیشانی

بوتاکس صرفا چیزی نیست که برای زیر چشم و یا پوست صورت استفاده شود،بلکه شما می تواند اکثر نقاط مختلف بدن خود را بوتاکس کنید که هر یک از آن ها راه و روش های خاص خود را دارد.

بوتاکس پیشانی نیز همانند زیر چشم و دیگر نقاط بدن،اقدام به فلج سازی ماهیچه های قسمت پیشانی می کند تا شما نتوانید چین و چروک هایی را در پیشانی خود به وجود بیاورید و برای مدتی بتوانید از داشتن صورتی زیبا لذت ببرید.

به هنگامی که شما ژل بوتاکس را در پیشانی تزریق می کنید،به مرور زمان بسیار کوتاه،جذب عضله های پیشانی شما خواهد شد و باعث می شود تا چین و چروک هایی در صورت شما به وجود نیاید . پوستی می تواند جوابگوی بوتاکس پیشانی باشد که صرفا دارای چین و چروک سطحی باشد.

البته به این معنی نیست که اگر چین و چروک صورت شما عمقی باشد، بوتاکس نتواند آن را ترمیم کند،بلکه می تواند تا حدود زیادی اقدام به پاک سازی آن ها برای مدتی محدود کند.

بزرگترین اشتباه افراد به هنگام تزریق بوتاکس این است که بدون مراجعه به دکتر،به صورت خودجوش خودشان اقدام به تزریق بوتاکس می کنند که بسیار خطرناک است و می تواند عوارض های بسیار بدی برای افراد به ارمغان آورد که بعدها مطمئنا پیشمانی هم برای آن ها فایده ای نخواهد داشت.

از این جهت مراکز پزشکی بسیاری در سطح کشور وجود دارند که به شما کمک می کنند تا عملیات تزریق بوتاکس پیشانی را به درستی در سطوح مختلف بدن خود انجام دهید و از داشتن صورتی شفاف و زیبا لذت ببرید.

تزریق ژل زیر چشم

نقاط تزریق بوتاکس

حال ممکن است از خود بپرسید که بوتاکس در کجای بدن می توان تزریق کرد و فواید آن چیست.

اگر برخی از قسمت های بدن شما به شدت لاغر است،می توانید از طریق ژل بوتاکس جای آن ها را پر کنید و اندام توپُری داشته باشید و یا اینکه اگر سطح چین و چروک به دستان شما سرایط کرده باشد،می توانید با تزریق بوتاکس بر روی آن ها،برای مدتی محدود (چیزی حدود ۵ الی ۸ ماه) چین و چروک های دست را از بین ببرید.

تمامی مسائل رفع چین و چروک به کمک دکتر مهریار زرین جویی قابل برطرف است و شما می توانید به راحتی پوست و بدن زیبایی را در کمترین زمان ممکن برای مدتی طولانی داشته باشید.

نقاط مختلف بدن و صورت برای بوتاکس

مراقبت های بعد از تزریق بوتاکس

یکی از مهم ترین مسائلی که افراد با آن دسته و پنجه نرم می کنند،مراقبت های بعد از تزریق بوتاکس در سطوح مختلف بدن مخصوصا صورت و زیر چشم است . مخصوصا زمانی که بحث انواع بوتاکس های استاندارد در بازار اصفهان باشد.

باید به این مسئله دقت کنید که اگر قصد دوش گرفتن را دارید،به بوتاکس شما هیچگونه آسیبی وارد نمی شود اما باید به این مسئله دقت کنید که نباید آب دوش بسیار گرم باشد،زیرا اگر شما زیر دوشی بروید که آب بسیار داغی داشته باشد مطمئنا بر روی بوتاکس تاثیرهای خود را خواهد گذاشت و باعث می شود که شکل و شمایل بدی به خود بگیرد.

به هنگامی که بوتاکس انجام دادید،باید تمام سعی خود را بکنید که به مدت دو هفته به هیچ وجه زیر نور خورشید نروید زیرا بوتاکس ها هنوز فعال هستند و به صورت کامل جذب پوست نشده اند و ممکن است شما با در معرض آفتاب قرار گرفتن،بوتاکس صورت شما دچار مشکل شود.

بنابراین،پیشنهاد می شود که به مدت دو هفته به هیچ وجه زیر نور خورشید و یا نورهای زننده که باعث ایجاد گرما در منطقه می شود،نروید!.

به هنگام تزریق بوتاکس،انتظار نداشته باشید که همان لحظه نتیجه مثبت آن را مشاهده کنید،همانگونه که ذکر شد، بوتاکس چیزی حدود دو هفته نیاز دارد تا خود را نشان دهد و بر روی پیشانی و یا دیگر نقاط صورت شما به صورت ثابت جای بگیرد،از این جهت هیچ نگرانی به هنگام دیدن چین و چروک در این مدت زمان نداشته باشید و مطمئنا اگر مشکلی پیش آمد شما می توانید مجددا پیش دکتر مهریار زرین جویی برگردید و مشکل خود را مطرح کنید.

تزریق ژل

پست های مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست
Call Now Button