درمان گودی و سیاهی زیر چشم با تزریق فیلر

تزریق فیلر زیر چشم

با گذشت زمان و افزایش سن اکثر افراد دچار گودی و سیاهی زیر چشم می شوند . این مشکل را می توان با تزریق فیلر زیر چشم بر طرف کرد . درمان گودی و سیاهی زیر چشم با تزریق فیلر یکی دیگر از خدماتی است که دکتر مهریار زری جویی پزشک پوست اصفهان انجام می دهد .

حلقه های سیاه زیر چشم می تواند به دلایل مختلفی مانند ژنتیک ، آلرژی ، مصرف الکل و… به وجود بیاید و تزریق فیلر می تواند تأثیر خوبی در درمان این سیاهی ها داشته باشد . تزریق فیلر با مخلوطی از اسید هیالورونیک انجام می شود . این ماده درون بافت بدن نیز وجود دارد و باعث رطوبت ، کشش و استحکام پوست می شود . تزریق فیلر زیر چشم با یک ژل ویژه حاوی حاوی اسید هیالورونیک، ویتامین ها، مواد معدنی، اسید آمینه و آنتی اکسیدان انجام می شود .

کاربرد تزریق فیلر زیر چشم

از کاربرد های تزریق فیلر زیر چشم می توان به موارد زیر اشاره کرد :

  1. رفع سیاهی دور چشم
  2. برطرف کردن گودی زیر چشم
  3. بر طرف کردن چروک های ریز دور چشم
  4. از بین بردن پف و کانال های زیر چشم

نحوه تزریق فیلر زیر چشم

همان طور که قبلا گفته شد فیلر حاوی اسید هیالورونیک است و در انژکتور های استریل و آماده نگهداری می شود . پزشک پوست با بررسی متوجه خواهد شد که چه نقاطی و به چه اندازه نیاز به تزریق فیلر دارند . پزشک پوست ابتدا فیلر را در زیر بافت ها و روی استخوان به صورت یکنواخت تزریق می کند سپس شروع به ماساژ دادن دور چشم می کند .تزریق فیلر زیر چشم با استفاده از انژکتور ظریف انجام می شود و برای کاهش درد می توانید قبل از تزریق از کرم بی حسی استفاده کنید .

عوارض تزریق فیلر زیر چشم

در حالت کلی می توان گفت تزریق فیلر زیر چشم چنان چه  تحت شرایط استریل انجام شود عارضه جدی ندارد . از عوارض جزئی تزریق فیلر می توان به موارد زیر اشاره کرد :

  • قرمزی و کبودی خفیف که با استفاده از کمپرس یخ می توان آن را برطرف کرد و جای نگرانی ندارد
  • در برخی موارد نادر ممکن است علائم آلرژیک در فرد دیده شود

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست
Call Now Button