تأثیر تزریق بوتاکس در جوان سازی پوست

بوتاکس

آیا به دنبال روشی ساده برای رفع چروک صورت خود هستید ؟ از اولین نشانه های پیری وجود چین و چروک بر روی پیشانی است . برای آشنایی بیشتر با نحوه تزریق بوتاکس با دکتر مهریار زرین جویی پزشک پوست و مو در اصفهان همراه باشید .

بوتاکس یکی از راحت ترین راه های شاداب کردن و زیبا سازی پوست است که شما می توانید با استفاده از تزریق بوتاکس به صورت خود تحت نظر پزشک،به راحتی پوست خود را شاداب سازید.

بوتاکس در عمل،چین و چروک های پوست که توسط برخی از ماهیچه ها ایجاد می شود،از بین می برد و می توان گفت که ماهیچه ها را تضعیف می کند.

شما با تزریق بوتاکس به صورت خود می توانید به مدت پنج الی هشت ماه از چین و چروک های صورت به دور باشید و صورت زیبایی برای خود به ارمغان بیاورید.

در اکثر کشورهای اروپایی،بانوان و بسیاری از آقایان برای اینکه چین و چروک های صورت خود را بپوشانند از بوتاکس و ژل آن استفاده می کنند و خوشبختانه به راحتی این مسئله را پوشش می دهند.

چیزی که باعث می شود تا زیر چشم های شما و یا بالای پیشانی شما چین و چروک ایجاد شود،انقباض ماهیچه های صورت است و بنابر این به هنگام انقباض شدن ماهیچه ها،چین و چروک هایی به مرور زمان ایجاد می شود.

حال شما با تزریق بوتاکس می توانید به راحتی این مسئله را پوشش دهید و این نوع ماهیچه ها را برای مدتی محدود (چیزی حدود ۵ الی ۸ ماه) به اصطلاح فلج کنید تا هیچگونه انقباضی در آن ها صورت نگیرد و چین و چروک را دیگر در صورت خود مشاهده نکنید.

در کشور آمریکا نیز،هنرپیشه های هالیوودی به شدت از بوتاکس استفاده می کنند و برای همین است که همیشه شاداب و زیبا به نظر می آیند.

نقاط مختلف بدن و صورت برای بوتاکس

بوتاکس پیشانی

بوتاکس صرفا چیزی نیست که برای زیر چشم و یا پوست صورت استفاده شود،بلکه شما می توانید اکثر نقاط مختلف بدن خود را بوتاکس کنید که هر یک از آن ها راه و روش های خاص خود را دارد.

بوتاکس پیشانی نیز همانند زیر چشم و دیگر نقاط بدن،اقدام به فلج سازی ماهیچه های قسمت پیشانی می کند تا شما نتوانید چین و چروک هایی را در پیشانی خود به وجود بیاورید و برای مدتی بتوانید از داشتن صورتی زیبا لذت ببرید.

 هنگامی که شما ژل بوتاکس را در پیشانی تزریق می کنید،به مرور زمان ،جذب عضله های پیشانی شما خواهد شد و باعث می شود تا چین و چروک در صورت شما به وجود نیاید . پوستی می تواند جوابگوی بوتاکس باشد که صرفا دارای چین و چروک سطحی باشد.

البته به این معنی نیست که اگر چین و چروک صورت شما عمقی است، بوتاکس نتواند آن را ترمیم کند،بلکه می تواند تا حد زیادی اقدام به پاک سازی آن ها برای مدتی محدود کند.

بزرگترین اشتباه افراد هنگام تزریق بوتاکس این است که بدون مراجعه به دکتر،به صورت خودجوش خودشان اقدام به تزریق بوتاکس می کنند که بسیار خطرناک است و می تواند عوارض های بسیار بدی برای افراد به ارمغان آورد که بعدها مطمئنا پشیمانی برای آن ها فایده ای نخواهد داشت.

از این جهت مراکز جراحی بسیاری در سطح کشور وجود دارند که به شما کمک می کنند تا عملیات تزریق بوتاکس پیشانی را به درستی در سطوح مختلف بدن خود انجام دهید و از داشتن صورتی شفاف و زیبا لذت ببرید.

نقاط تزریق بوتاکس

حال ممکن است از خود بپرسید که بوتاکس در کجای بدن می توان تزریق کرد و فواید آن چیست؟

اگر برخی از قسمت های بدن شما به شدت لاغر است،می توانید از طریق ژل بوتاکس جای آن ها را پر کنید و اندام توپُری داشته باشید و یا اینکه اگر سطح چین و چروک به دستان شما سرایط کرده باشد،می توانید با تزریق بوتاکس بر روی آن ها،برای مدتی محدود (چیزی حدود ۵ الی ۸ ماه) چین و چروک های دست را از بین ببرید.

تمامی مسائل رفع چین و چروک به کمک دکتر مهریار زرین جویی قابل برطرف است و شما می توانید به راحتی پوست و بدن زیبایی را در کمترین زمان ممکن برای مدتی طولانی داشته باشید.

مراقبت های بعد از تزریق بوتاکس

یکی از مهم ترین مسائلی که افراد با آن دسته و پنجه نرم می کنند،مراقبت های بعد از تزریق بوتاکس در سطوح مختلف بدن مخصوصا صورت و زیر چشم است . مخصوصا زمانی که بحث انواع بوتاکس های استاندارد در بازار اصفهان باشد.

باید به این مسئله دقت کنید که اگر قصد دوش گرفتن را دارید،به بوتاکس شما هیچگونه آسیبی وارد نمی شود اما باید به این مسئله دقت کنید که نباید آب دوش بسیار گرم باشد،زیرا اگر شما زیر دوشی بروید که آب بسیار داغی داشته باشد مطمئنا بر روی بوتاکس تاثیرهای خود را خواهد گذاشت و باعث می شود که شکل و شمایل بدی به خود بگیرد.

به هنگامی که بوتاکس انجام دادید،باید تمام سعی خود را بکنید که به مدت دو هفته به هیچ وجه زیر نور خورشید نروید زیرا بوتاکس ها هنوز فعال هستند و به صورت کامل جذب پوست نشده اند و ممکن است شما با در معرض آفتاب قرار گرفتن،بوتاکس صورت شما دچار مشکل شود.

بنابراین،پیشنهاد می شود که به مدت دو هفته به هیچ وجه زیر نور خورشید و یا نورهای زننده که باعث ایجاد گرما در منطقه می شود،نروید!.

به هنگام تزریق بوتاکس،انتظار نداشته باشید که همان لحظه نتیجه مثبت آن را مشاهده کنید،همانگونه که ذکر شد، بوتاکس چیزی حدود دو هفته نیاز دارد تا خود را نشان دهد و بر روی پیشانی و یا دیگر نقاط صورت شما به صورت ثابت جای بگیرد،از این جهت هیچ نگرانی به هنگام دیدن چین و چروک در این مدت زمان نداشته باشید و مطمئنا اگر مشکلی پیش آمد شما می توانید مجددا پیش دکتر مهریار زرین جویی برگردید و مشکل خود را مطرح کنید.

تزریق ژل

چه زمانی چین و چروک صورت را از بین ببریم؟

اغلب افراد زمانی برای رفع چین و چروک های صورت خود اقدام می کنند که دیگر دیر شده و این چروک ها عمیق شده اند . حتی اگر بعد از بالا رفتن سن خود تصمیم به از بین بردن چین و چروک های خود گرفته اید دیر نیست اما لازم است بدانید، بوتاکس را هرچه زودتر انجام دهید بهتر است  . پیشنهاد ما این است که بوتاکس را زمانی آغاز کنید که خط و خطوط صورت هنوز به شکل کامل ایجاد نشده اند .

تزریق بوتاکس چقدر طول میکشد؟

امروزه پزشک های پوست توانسته اند تأثیر بوتاکس را به همگان ثابت کنند . بوتاکس روش ساده ای است و در مدت زمان کمی می توان آن را انجام داد .بوتاکس نقاط مختلف بدن از جمله بوتاکس پیشانی تنها چند دقیقه طول می کشد .

هنگامی که فرد برای تزریق بوتاکس به پزشک پوست مراجعه می کند ابتدا صورتش ارزیابی می شود تا نواحی تزریق مشخص شوند . فرد تزریق کننده با مشخص کردن این نواحی اثر بخش بودن بوتاکس را تضمین کند .

بوتاکس و ژل های تزریقی دو محصول بسیار پر طرفدار در بازار امروز به شمار می روند که به خوبی با چین و چروک های پوستی مبارزه می کنند، اما باید بدانید که این دو محصول تا حد زیادی با هم تفاوت دارند.

پیشنهاد می شود قبل از هرگونه پروسه درمانی و تزریقی حتما با فرد  پزشک در این زمینه مشورت کنید و کلیه سؤالات خود را از او بپرسید . شما نباید حس کنید فقط یک مراجعه کننده معمولی هستید، بلکه باید این تضمین به شما داده شود که همه اولویت ها متناسب با شرایط فعلی و نتایج دلخواهتان تنظیم می شوند.

فیلر برای چین و چروک پیشانی

فیلر با بوتاکس متفاوت است . بوتاکس نوعی سم است که پس از تزریق در پوست منجر به فلج شدن عضلات صورت می شود . این سم باعث ریلکس و آرام شدن عضلات می شود اما فیلر های پوستی نواحی فرورفته و خالی زیر خطوط صورت را پر می کنند بنابراین می توان گفت فیلر ها پوستی یکنواخت و نرم را برای افراد به ارمغان می آورند .  راه دیگر از بین بردن چین و چروک های پیشانی استفاده از فیلر است . در برخی موارد ممکن است باتوجه شدت چین و چروک های صورت این پر کننده ها محبوب تر باشند . فیلر هایی نظیر رستلین و ژوویدرم یک نوع اسید هیالورونیک هستند و در بین مراجعه کنندگان محبوبیت زیادی دارند .

اثر فیلر بعد از چه مدت شروع می شود؟

برای این که فیلر به خوبی در متابولیسم بدن به جریان بیفتد معمولا چند هفته زمان لازم است . در این مدت پوست شروع به تولید کلاژن طبیعی می کند و یکنواخت ونرم می شود . فیلر بافت ها را پر می کند ، رطوبت پوست را بالا می برد و ظاهری جوان تر به فرد می بخشد .

بوتاکس استفاده کنم یا فیلر ؟

اگر نمی دانید برای رفع چین و چروک های صورت خود از فیلر استفاده کنید یا بوتاکس با ما همراه باشید . انتخاب گزینه مناسب از بین این دو به چند فاکتور بستگی دارد که باید آن ها را بررسی کنید . ابتدا میزان پویایی عضلات صورت سپس نوع چین و چروک صورت خود را باید تشخیص دهید . در برخی موارد که چین و چروک های صورت ایستا و پویا هستند باید از ترکیب هر دو استفاده کنید .

اول بوتاکس پیشانی سپس تزریق فیلر

اشخاصی که چین و چروک دائم دارند ابتدا باید تزریق بوتاکس انجام دهند سپس اگر خطوط روی پیشانی برطرف نشد می توانند از ژل های تزریقی استفاده کنند . پس از تزریق فیلر در نواحی مد نظر مواد درون آن به چین و چروک ها رسیده و آن ها را پر می کند . برخی افراد اعتقاد دارند فیلر نسبت به بوتاکس گزینه سالم تری است.فیلر های پوستی برای کارکرد مناسب به اسید هیالورونیک قوی نیاز دارند.

قیمت بوتاکس در اصفهان

قیمت بوتاکس در اصفهان به شرایط زیادی بستگی دارد و نمی توان برای آن مقدار ثابتی تعیین کرد . نوع ماده ای که برای تزریق بوتاکس استفاده می شود ، محل تزریق ، نوع پوست و میزان چروک آن همگی در قیمت بوتاکس تأثیر گذار است . برای تعیین هزینه دقیق بوتاکس باید شرایط زیر را در نظر گرفت :

  • موقعیت فیزیکی : به طور مثال هزینه بوتاکس زیر بغل با بوتاکس ابرو متفاوت است .
  • دز مورد نیز از بوتاکس برای درمان و رفع چین و چروک ها .
  • اندازه قسمتی که نیاز به درمان دارد .
  • مناطقی که نیاز به درمان دارند .
  • میزان تخصص و تجربه دکتر پوست

قیمت بوتاکس در اصفهان به صورت هر واحد تعیین می شود. معمولا قیمت بوتاکس بستگی به جنس و کیفیت آن دارد. بوتاکس های با کیفیت ساخت انگلستان و کره که اصل باشند بسیار مورد تایید هستند.برای اطلاع از قیمت دقیق بوتاکس می توانید با مطب تماس بگیرید .

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست
Call Now Button